Biyografi

İbo Show’a katılan Gonca Vuslateri kıyafetiyle gündem oldu

İbo Show’un dün akşamki konukları; Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Arif Susam ve Gonca Vuslateri idi. İbo Show’a katılan Gonca Vuslateri kıyafetiyle gündem oldu

Son günlerde Hakan Altun ile aşk yaşamasıyla gündemde olan Gonca Vuslateri, sosyal medyada gündeme oturdu. İbo Show’a katılan Gonca Vuslateri kıyafetiyle gündem oldu

Ünlü oyuncunun kırmızı ceketi üzerine yüzlerce caps yapıldı. Ünlü oyuncunun tarzındaki değişim çok konuşuldu.

Bazıları Gonca Vuslateri’yi Cansever’e, bazıları da Şahin Kendirci’ye benzetti.

Gonca Vuslateri, bazı esprili paylaşımları çok beğenip sosyal medya hesabından da paylaştı. Ünlü oyuncu, “Müthişti” yorumunda bulunmayı da ihmal etmedi.

Bir başka sosyal medya kullanıcısı Hakan Altun’un şarkısı üzerinden göndermede bulunarak; “Telefonun başında çaresiz bekliyorum” dedi.

Başka biri ise “İbo Show’a konuk olan Gonca Vuslateri gibiyim hayatımda. Ortamla hiç alakam yok ama davet edilmişim” diyerek Gonca Vuslateri’ni güldürmeyi başardı.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Gonca Vuslateri, kendisinden 14 yaş büyük şarkıcıyla aşk yaşadığını itiraf etmiş ve konuyla ilgili, “Çok mutluyum, mutluyuz” açıklamasını yapmıştı.

“NAZARDAN KORKUYORUM”

Hakan Altun, ‘İbo Show’ için İstanbul’a geldiğini ardından Emel Müftüoğlu’nun doğum gününde Gonca Vuslateri ile tanıştığını açıklamıştı.

Ünlü şarkıcı, “Yıllar sonra böyle bir şey oldu hayatımda, güzel gidiyor. Nazar değmez inşallah! Çok ortada yaşamayı sevmiyorum Çünkü nazara inanıyorum. Korkuyorum” demişti.

http://www.milliyet.com

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı