Teknoloji

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz İzleneceğini Duyurdu

Herkesin de bildiği üzere Covid-19 virüsünün dünyayı etkisi altına almasından dolayı ülkeler ciddi önlemler almaya başladı. Bu önlemlerin içerisinde diğer ülkeler gibi Türkiye’de var. Bu yüzden Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın yaptığı basın açıklamasında hafta sonu sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Hafta içi de 21.00 ile 10.00 arasında insanların sokağa çıkması engellenecek. Bu önlemler ile virüsün azalması amaçlanıyor.Bunun üzerine BluTv platformu harekete geçerek insanların yayında yer alacaklarını insanların güzel bir hafta sonu geçirmeleri için elinden geleni yapacaklarını söylediler.

BluTV platformu tarafından yapılan açıklamaya göre 4 Aralık günü saat 21.00 ile 6 Aralık günü saat 23.59’a kadar BluTv içerisinde bulunan bütün içeriklerin ücretsiz olarak izlenebileceğini söyledi.

BluTv bunu neden yaptı

Aslında cevap basit. BluTv’nin bunun yapmasının sebebi abone sayısını arttırmak. Sokağa çıkma yasağı zamanında insanlara içerikleri bedava sunarak film ve dizi severleri kendi platformu ile tanışma fırsatı vermek istiyor.

BluTV içerikleri ücretsiz nasıl izlenebilecek

Hafta sonu başlayacak ve 2 gün boyunca ücretsiz izlenecek olan BluTv içerikleri izlemek için öncelikle bir e-posta adresinizin olması gerekiyor. E-posta adresi almayan kişiler kendilerine ücretsiz bir e-posta hesabı almalılar. Daha sonra BluTv sitesine giderek e-posta adresinizi oraya giriyorsanız. Platform size bir kod verecek. Bu kod sayesinde içeriklerinizi hafta sonu ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.

Önerilen Yazı: Google TV Nedir ve Nasıl Çalışır?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı