Spor

Barış Okan Belovacıklı Kimdir?

Barış Okan Belovacıklı profesyonel vücut geliştirme eğitmenidir. Ankara ve İstanbul’da spor salonları vardır. Genelde öğrencileri ünlü kesimden oluşmaktadır. Oğlak burcu ve 38 yaşındadır. Ailesi Ankarada yaşamaktadır. Doğa aşığı bir insandır. Kamp günlükleri tarzında doğa da yaşam ile ilgili videoları bulunmaktadır. Barış Okan Belovacıklı isminin baş harflerinden oluşan BOB adını verdiği spor salonlarında eğitmenleri ile beraber gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyorlar. Bir challenge yaparak 30 günde 28 kilo vermiş ve dikkatleri kısa sürede üzerine çekmiştir. Kim milyoner olmak ister yarışmasına katılmıştır. Didem Soydan ve Umut Eker yakın arkadaşlarıdır. Kendisini sıkı takip ettiğimizi de ayrıca belirtmek isteriz. Tom Hardy’nin oynadığı Warrior isimli bir filmin BOB ile çekilmesi en büyük hayalimiz 🙂

Barış Okan Belovacıklı Nereli?

Barış Okan Belovacıklı, 1 Ocak 1982 tarihinde İstanbul dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olarak bilinen Barış Okan Belovacıklı, Oğlak burcudur ve şimdilerde 38 yaşındadır.

Barış Okan Belovacıklı Muhteşem Değişimi

30 günde 28 kilo verdi. Ancak siz siz olun bu kadar kısa sürede kilo vermeyin dedi. Profesyonel kişilerin bile bunu denemesini tavsiye etmedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı